تور خارجی

تور ها و سفرهای خارجی

برای سفر به خارج از ایران باید حداقل ۶ ماه تاریخ انقضا داشته باشد. یکی دیگر از اقداماتی که قبل از سفر به خارج کشور باید انجام دهید و بسیار مهم و حائز اهمیت است، گرفتن ویزا از سفارت مورد نظر می‌باشد. بعضی از کشورها مانند گرجستان، ارمنستان و یا ترکیه نیازی به ویزا ندارند و به راحتی می‌توانید به این کشور‌ها سفر کنید و بعضی دیگر نیز دارای ویزای فرودگاهی می‌باشد مانند کشور آذربایجان، که با رسیدن به فرودگاه مبلغی که از قبل مشخص شده را باید پرداخت کنید و دیگر نیاز به مراجعه حضوری به سفارت نمی‌باشد.

سفر به دور دنیا

برای مشاوره رایگان سفر و اقامت فرم زیر را پر کنید

دیدنی های جهان

سانتورینی یونان

اگر مقاصد توریست پذیر اروپا را چک کرده باشید، احتمالا سانتورینی یونان اصلا اسم ناشناخته‌ای برایتان نیست. سانتورینی یکی از پرطرفدارترین مراکز گردشگری در کشور یونان به حساب می‌آید که دل هر توریستی را در جا از آن خود می‌کند.

دیدنی های شهر فرانسه

پاریس فرانسه

پاریس یکی از شهرهای مهم اروپاست که به دلیل جاذبه های گردشگری مختلفی که در دل خود دارد سالانه میزبان مسافران و گردشگران مختلفی است. 

جزیره مادیرا پرتغال

زیبایی‌های جزیره مادیرا به قدری است که لقب‌های «بهشت اروپا» و «شهر همیشه بهار» برایش کوچک است.

راهنمای سفر

اطلاعاتی درباره آنچه که برای یک سفر خارجی به آن نیاز خواهید داشت

برای دریافت پاسخ این سوال لطفا فرم قرار گرفته در بالای این صفحه را تکمیل نمایید تا کارشناسان پایا توران پارس با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

در این باره اگر هر چقدر اطلاعات شما درباره کشوری که قصد سفر به آن را دارید بیشتر باشد تجربه سفری به مراتب بهتر خواهید داشت و ما نیز در این امر در کنار شما هستیم.

آنلاین شدن رزرو هتل نه تنها پیدا کردن بهترین هتل‌ها را آسان‌تر کرده بلکه اطلاعات دقیقی از تمام جزئیات هتل مورد نظرتان را در اختیار شما خواهد گذاشت. کافیست فرم قرار گرفته در بالای این صفحه را تکمیل نمایید.

پاسپورت مهمترین مدرک برای سفر خارج از کشور است و اگر پاسپورت معتبر نداشته باشید، امکان خروج میسر نمی‌باشد.

فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان پایا توران پارس با شما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

ارتباط با ما

برای مشاوره رایگاه سفر و اقامت فرم زیر را پر کنید

دفتر مرکزی:

خیابان امام خمینی - پلاک ۲۶

شماره تماس:

۰۹۱۲۳۳۲۲۵۲۸

آدرس ایمیل:

payatouran@gmail.com