تور داخلی

تور ها و سفرهای داخلی

سرزمین چهارفصل و زیبای ایران با جاذبه های بی شمار و پهناوری زیاد ، فرصتی است برای طراحی و برنامه ریزی تورهای داخلی ایرانگردی برای همه شهرها و نقاط مختلف، بخش تورهای داخلی موسسه مسافرتی پایا توران پارس، تورهای متنوع و گسترده‌ای را برای مسیرهای متنوع فراهم آورده است.

ایرانگردی

برای مشاوره رایگان سفر و اقامت فرم زیر را پر کنید

دیدنی های ایران

مسجد نصیر الملک

«مسجد نصیرالملک» از آن مسجدهایی‌ست که معمارانش با تمام ذوق‌ و هنرشان آن را ساخته‌اند. آینه‌کاری‌های این مسجد شهرت جهانی دارد و رنگ‌ و‌ وارنگ است. 

میدان نقش جهان

در سفر به اصفهان، می‌توانید زمان زیادی را در این میدان زیبا بگذرانید و از تماشای بنا‌های تاریخی و طبیعت زیبای آن، لذت ببرید. 

پل طبیعت تهران

 این پل در برنامه تور تهران‌گردی اکثر گردشگران داخلی و خارجی قرار دارد؛ چراکه بازدید از این پل زیبا و مدرن و استفاده از فضاهای تفریحی دو سوی پل برای هر گردشگری لذت‌بخش است. 

راهنمای سفر

اطلاعاتی درباره آنچه که برای یک سفر داخلی به آن نیاز خواهید داشت

برای دریافت پاسخ این سوال لطفا فرم قرار گرفته در بالای این صفحه را تکمیل نمایید تا کارشناسان پایا توران پارس با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

در این باره اگر هر چقدر اطلاعات شما درباره شهری که قصد سفر به آن را دارید بیشتر باشد تجربه سفری به مراتب بهتر خواهید داشت و ما نیز در این امر در کنار شما هستیم.

آنلاین شدن رزرو هتل نه تنها پیدا کردن بهترین هتل‌ها را آسان‌تر کرده بلکه اطلاعات دقیقی از تمام جزئیات هتل مورد نظرتان را در اختیار شما خواهد گذاشت. کافیست فرم قرار گرفته در بالای این صفحه را تکمیل نمایید.

فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان پایا توران پارس با شما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

ارتباط با ما

برای مشاوره رایگاه سفر و اقامت فرم زیر را پر کنید

دفتر مرکزی:

خیابان امام خمینی - پلاک ۲۶

شماره تماس:

۰۹۱۲۳۳۲۲۵۲۸

آدرس ایمیل:

payatouran@gmail.com